Dalīties:

Pateicoties aktīviem protestiem pret strauji augošām degvielas un minerālmēslu cenām, kā arī “zaļo” politiku, Lielbritānijas zemniekiem ir izdevies panākt zināmu uzvaru. Premjers Rišī Sunaks, 20.februārī uzstājoties lauksaimnieku apvienības “National Farmers’ Union” konferencē, solījis atbalstīt zemniekus ar 220 miljonu mārciņu lielu finansējuma paketi.

“Lai gan lauksaimnieku nozīme nekad nemainīsies, lauksaimniecība piedzīvo lielākās pārmaiņas šīs paaudzes laikā, un šajā laikā valdība būs jums līdzās,” Sunaks sacīja simtiem lauksaimnieku, kas piedalījās konferencē. Premjers apgalvoja, ka valdība nopietni izturas pret pārtikas nodrošinājumu un nekad neuzskatīs to par pašsaprotamu. Par to, cik lielu nozīmi valdība piešķir “lauku balsīm”, tuvojoties vēlēšanām, liecina tas, ka Sunaks ir pirmais Lielbritānijas premjerministrs vairāk nekā 15 gadu laikā, kurš sacījis runu lauksaimnieku konferencē.

Šādā veidā atbalstot zemniekus, Lielbritānijā tiek risinātas Zaļā kursa radītās problēmas, kas daudzviet Eiropā, t.sk. Latvijā, ir izraisījusi protestus.

Dalies ar rakstu:

Komentāri