Dalīties:
Anglijā pacientu pieplūdums pēc vakcinācijas ar AstraZeneca 💉
Mediķi ir paziņojuši žurnālam Health Service Journal (HSJ), ka arvien vairāk cilvēku vēršas uz neatliekamo palīdzību pēc vakcinācijas. Daktere Katrīna Hendersa, King’s College neatliekamās medicīnas katedras prezidente teica: Par to ziņo kolēģi no visas Anglijas.
Visas NMP nodaļas atzīmē cilvēku skaita pieaugumu, kas ziņo par komplikācijām pēc vakcinācijas ar AstraZeneca. Mēs redzam cilvēkus ar vieglām galvas sāpēm un pastāvīgām galvas sāpēm.
Daktere Hendersa piebilst, ka neatliekamās palīdzības nodaļa un vispārējās prakses ārsti saņem daudz pieteikumu. Viens ārsts no NMP Londonā teica, ka viņu nodaļa ir pilna pacientu ar galvas sāpēm, kurus šeit ir nosūtījis viņu terapeits.
Cits NMP konsultants pateica HSJ: Mēs esam redzējuši daudz galvas sāpju gadījumu, kas bija saistīti ar vakcīnu AstraZeneca, un tāpat kā visas neatliekamās palīdzības nodaļas mēs mēģinām izveidot kaut kādas rekomendācijas, lai samazinātu NMP gadījumus.
Tas notika pēc tam, kad apvienota vakcinācijas un imunizācijas komiteja (JCVI) nolēma ierobežot poti cilvēkiem virs 30 g.v. Lielbritānija deviņpadsmit cilvēki nomira no asins sarecēšanas traucējumielm pēc vakcinācijas. Visā pasaulē tika samazināta šīs vakcīnas pielietošana, tostarp Austrālijā un Vācijā.
Piektdien Eiropas medikamentu pārvalde (EMA) paziņoja, ka ir uzsākusi pārbaudi pēc tam, kad pieciem cilvēkiem pēc injekcijas ar AstraZeneca attīstījās kapilāru plīšanas sindroms.
Reta saslimšana izraisa asins iztecēšanu no sīkajiem kapilāriem muskuļos, kas var izraisīt pēkšņu arteriālā spiediena samazināšanos. Ja neārstē, tas var izraisīt orgānu nepietiekamību.
Dalies ar rakstu:

Komentāri