Dalīties:

Irāņu izcelsmes taksometra vadītājs Džalils Mašalī, kurš šobrīd dzīvo un strādā Vācijā, piedzīvojis nepatīkamus brīžus no pilsētas vadības sakarā ar nelielu uzlīmi uz auto aizmugurējā stikla “Jēzus. Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.”

Esenes pilsētas dome likusi autovadītājam noņemt no auto uzlīmi, bet gadījumā, ja viņš nepaklausīs, tiks sodīts ar 1000€ lielu naudas sodu. Iemesls šim rīkojumam ir tāds, ka reliģiozi teksti uz taksometriem ir aizliegti kopš 1998. gada. Turklāt valdība draud sodu paaugstināt līdz pat 10 000€, jo šādi teksti esot nepiedienīgi.

Taksists pats saka, ka šis teksts viņam ir nozīmīgs, jo viņš no musulmaņu kopienas ir kļuvis par kristietības piekritēju. Kādā intervijā viņš stāsta, kā viņa dzīvi izmainījusi ticība uz Jēzu, kad jaunībā cietis smagā auto avārijā un kristiešu lūgšanas palīdzējušas viņam kļūt veselam. Ar šo uzlīmi vīrietis vēlējies paust savu mīlestību pret Jēzu.

Pat ja Mašalī šis teksts maksātu atlaišanu no darba, viņš ir gatavs pastāvēt par savām vērtībām. Vīrietis ir arī nolīdzis advokātu, lai viņa apsūdzība tiktu atsaukta. 

Dalies ar rakstu:

Komentāri