Dalīties:

ACULIECINIEKI. PĒC VAKCĪNAS DIVI INSULTI UN NĀVE

Ramona no Saldus dalās ar to, kā neilgi pēc potes saņemšanas mūžībā aizgājusi viņas mātes 92 gadus vecā māsa, kas savus pēdējos gadus pavadījusi Anglijā.

Ramona apgalvo, ka, neraugoties uz cienījamo vecumu, viņas mātes māsa bijusi pie apbrīnojami labas veselības arī pēdējos gadus. Viņa tiek raksturota kā pozitīva, atvērta un jautra sieviete, kurai vienīgā lieta, kas traucēja pašsajūtai, bija grūtības pārvietoties (kā jau šādā vecumā tas nav retums). Šī sieviete piekritusi sevis vakcinēšanai ar “Pfizer” vakcīnu 4. janvārī, kā arī pēc vakcīnas saņemšanas teikusi, ka jutusies labi. Pēc neilga laika perioda (pāris dienas) viņa paziņoja, ka ir slikta pašsajūta, parādījies klepus, lieto antibiotikas. 24. janvārī par viņu pienāca ziņa, ka ir ļoti slikti, un ka atrodas slimnīcā. Nokļūšanas slimnīcā iemesls tiek definēts kā divi insulti pēc kārtas, kas arī izsaukuši mutes, roku un kāju paralīzi, un pēc tam arī nāvi.

Mediķi gan par nāves cēloni nav atzinuši vakcīnas devu, bet insultus, taču ir diezgan viegli palūkoties uz pāris likumsakarībām. Tās vēsta, ka cilvēks, kurš bijis pie lieliskas veselības un pašsajūtas, pēc vakcīnas saņemšanas nepilna mēneša laikā devies aizsaulē ar smagām komplikācijām, pat ja, iespējams, būtu dzīvojis vēl pāris gadus un šo pasauli atstājis bez sāpēm. Ir viegli “norakstīt” nāves iemeslu uz vecumu, kā arī uz kaitēm, kas šādā vecumā nav retums. Taču ir vērts aizdomāties, ka šī ir arī vecuma grupa, kas sastāda kov statistikas lielāko daļu. Tajā, kā jau var saprast, kā galvenais nāves iemesls tiek minēts tieši kov, nevis vecums vai kāda cita kaite, pat ja šīs kaites bijušas tās, kas patiesībā izraisījušas nāvi.

Esi aktīvs, dalies ar ierakstu, laiko, komentē, izsaki savas domas!

Dalies ar rakstu:

Komentāri