Dalīties:

🆘Maksimāli dalies! Tradicionālais ģimenes modelis ir vairāk apdraudēts nekā jebkad agrāk un mūsu rīcība izmainīs Latvijas valsti nākamām paaudzēm. Ja mēs neko nedarīsim, tad nākamie lēmumi skars izglītību, vecāku tiesības, bērnu adopciju viendzimuma pāriem utt.

Saeima ir pieņēmusi Civilās savienības likumprojektu 1.lasījumā, drīzumā tiks izlemta visa Latvijas nākotne, jo tikai tradicionālā ģimenē var piedzimt un izaugt pilnvērtīgi bērni.
Civilās savienÄ«bas likums tiek veidots pamatojoties uz Satversmes tiesas spriedumu par mātes draudzenes tiesÄ«bām uz tēva atvaļinājumu. Å is likumprojekts izmainÄ«tu izpratni par Ä£imeni, jo jebkādas divas pilngadÄ«gās personas tagad var veidot kopÄ«gas “Ä£imenes” modeli.
Iepriekš Saeimai neizdevās panākt viendzimuma laulību legalizāciju, bet tagad ar Konservatīvās partijas atbalstu cer to panākt. Arī iepriekš liberāļi aiz skaistiem saukļiem centās panākt viendzimuma attiecību legalizāciju, tomēr šoreiz vairāk kā puse likumprojektu ir atbalstījusi un pāris nedēļu laikā viss var izšķirties.
Aicinu ierakstīt vienkāršus video ar aicinājumu uz akciju un izplatīt!
Dalies ar rakstu:

Komentāri